• Nákupní košík je prázdný

Detail článku

z 07.05.2012

BO001 2773 829

Přejít do eshopu

Nazývá se to H.B.S. (Hinge Brace System) a je to inovativní dynamická technologie posledních „Hero“ bot. Slouží k tomu, aby byla splněna pohyblivost a bezpečnostní nároky  jezdce.

Nové členění zadní části bot velmi pomáhá chránit při příčných (šikných) pohybech kotníku. Výhody tohoto H.B.S.  systému zvyšují volnost vertikálních pohybů, redukují šikmé pohyby a zvyšují bezpečnost díky manžetě v oblasti kolem kotníku. Díky této další vlastnosti je správně rozdělen tlak na kotník a zabráněno všem nepříjemným pocitům těsnosti (neprodyšnosti).

Bota má vodotěsnou a zároveň prodyšnou vnitřní blánu (povlak), vnitřní vložka je vytvořena z lehčené pryže (gumy) a gelu v těch oblastech, které jsou nejvíce vystavené tlaku. Termo-forma přidává větší vnitřní komfort, dokonce i když jsou kolení vycpávky už opotřebované.

Přezky jsou zhotovené z anodizovaného hliníku. Jsou lehce nastavitelné a zavíratelné, integrovaný  „Soft Touch“ jim umožňuje pevné držení.

Kovová špička je se šrouby.

Všechny tyto různé ochrany jsou vyrobeny z polyuretanu různé tloušťky v závislosti na poloze. To znamená, že je tvrdší v místech oděru a měkčí v místech ohybu. Všechny  materiály, ze kterých jsou boty zhotoveny, vyhovují REACH registraci, hodnocení a oprávnění  chemických předpisů (Registration, Evaluation, Authorisation of Chemicals regulations). 

Vnější ochrana vytvořená z teplovzdorné směsi kaučuku (gumy) byla použita do vnitřku bot  v kontaktním místě mezi  výfukem a rámem.

Podrážka je vytvořena z dvojité tloušťky kaučukové směsi speciálně navržené a vytvořené pro obzvláště ostré, hrubé pedály.