• Nákupní košík je prázdný

Detail článku

z 09.10.2014

Kolekce přileb 2015

Po dlouhých a pečlivých výzkumech bylo dosaženo lepší ochrany. Helma může být použita v kombinaci s moderním chráničem krku. Při plánování této helmy byl kladen důraz na vnitřní komfort, (vhodný ventilační systém), agresivní a aerodynamický design a zredukování váhy. Helma je koncipovaná, realizovaná a optimalizovaná pro maximální výkon s optimálním pohodlím.

Pro maximální komfort byla vnější skořepina konstruována ve dvou rozdílných velikostech a vyráběna nejvyspělejší konstrukční technologií. Různé materiály byly vrstveny a pleteny do sebe (karbon, aramidic, skelná vata – sklolaminát a polyesterová pryskyřice) a vloženy do předem daného tvaru, aby zajišťovaly charakteristický tvar a maximum výkonu s minimální váhou.

Dílčí tvar spodní skořepiny byl tvarován tak, aby redukoval hrany, které mohou narážet do jezdcova těla a dovoloval  použití moderního krčního chrániče. Clona je připevněna a nastavena čtyřmi anodizovanými hliníkovými šroubky.

Přilby byly konstruovány se systémem ventilací: Multi Vent System (M.V.S.). Četné vzduchové průchody jsou umístěné směrem k přední straně,takže vedou čerstvý vzduch do helmy. Vnitřek v EPS je vytvořen pro perfektní proudění proudu vzduchu. Protože se uvnitř helmy vytváří teplo, je rozptýleno pomocí tří otvorů na horní části helmy, které jsou schopné ho vytáhnout dokonce s malým tokem vzduchu, a pomocí dvou velkých ventilů umístěných směrem ke spodní straně helmy. Toto zaručuje kompletní cirkulaci vzduchu.

Vycpávky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou upevněny k helmě na západky a mohou být kompletně vyjmuty.